Transaction
Town
Type
Bedrooms
Prices
Area
Views
Build size
Plot size
More search options

My house

Ref. V-123
120.000€

Domy i wille w Benidor
Domy i wille w Benidormie to prawdziwy skarb na słynnym hiszpańskim wybrzeżu Costa Blanca. Benidorm to najlepszy kurort nadmorski z ponad 1000 barów i restauracji, pięknymi plażami, parkami wodnymi, klubami nocnymi i kasynami. Posiadanie tutaj własnego domu to przyjemność dla całej rodziny, niezależnie od wieku. Miasto znane jest również jako Manhattan Costa Blanca. Znajduje się u podnóża Sierra de Aitana w południowej części zatoki, a zimą jest osłonięta górami przed zimnymi wiatrami kontynentalnymi.
Luksusowe luksusowe wille z panoramicznym widokiem na morze znajdują się na zboczach i wzgórzach na północ i południe od centralnych plaż Benidorm. Ponadto istnieje wiele propozycji budowy nowych willi w okolicach Benidorm (do 3 km) na zboczach Puig Campana w kierunku Sierra Cortina i Finestrat.
Zalety kupna domu i willi w Benidormie
Kupno domu w Benidormie to niewątpliwie okazja. Osiedle w centrum miasta to wieżowiec. Dom lub willę można kupić tylko na przedmieściach. Po prostu nie istnieją w centrum miasta. Ale zlokalizowane poza miastem dają ogromne korzyści:
- Większy komfort i prywatność. Kiedy jesteś w pobliżu głośnego kurortu, zawsze możesz odpocząć w domu w spokoju i komforcie.
- Wysoki potencjał najmu. Miasto jest w pełnym rozkwicie przez cały rok. W miesiącach letnich populacja sięga ponad pół miliona osób.7
- Piękne plaże. Jej wschodnia plaża, Playa de Levante, rozciąga się na ponad 2 km, zachodnia część plaży znajduje się kolejne 2 km od La Castell i skalistego cypla.
- Szeroki wybór nowych ofert. Popyt regionu powoduje szybki rozwój.
- Niskie ceny willi w Benidormie. Duża liczba propozycji deweloperów oraz duża konkurencja pozwalają na stosunkowo tanio zakup willi już na etapie budowy.
Chcesz kupić willę w Benidorm z widokiem na morze lub dom na obrzeżach w kierunku Finestrat?
Świetny wybór! Nie można przestać podziwiać tego miasta, ma kosmopolityczną, nowoczesną i żywą atmosferę. Zawsze jest coś nowego i zabawnego, nigdy nie śpi.
Jednak do wypoczynku tutaj lepiej zamieszkać w uroczej prywatnej willi na obrzeżach, z dala od zgiełku imprez. Jednak rynki, niesamowite kluby nocne, kasyna, programy rozrywkowe, koncerty, wiele barów i restauracji, spa, supermarkety, piękne plaże, różne możliwości uprawiania sportów są tuż za rogiem.

Type:
House
Town:
Moraira
Area:
Can Balmes
Views:
center
Plot size:
425 m²
Build size:
125 m²
Useful surface:
100 m²
Terrace:
50 m²
Bedrooms:
3
Bathrooms:
2
Guest bathroom:
1
Lounge:
1
Dining room:
1
Kitchen:
American
Built in:
2020
Date of renovation:
2021
Elevator:
Yes
Heating:
Diesel
Pool:
best furniture
Garage:
Yes
Air conditioning:
Air conditioning and heat pump
Furniture:
Negotiable Furniture
Parking:
Yes
Sat/TV:
Yes
Storage room:
Yes
Water deposit:
Yes
Summer kitchen:
Yes
Telephone:
Yes
Orientation:
north
Terrain type:
inclined
Storeys:
1
Construction type:
Owned
Garden:
Yes

*This information is subject to errors and is not part of any contract. The offer can be modified or withdrawn without prior notice. The price does not include the costs of the purchase.

Similar Properties

Contact with us

Send
Sending...
Energy Rating Scale Consumption kW/h m2/year Emissions kg CO2/m2 year
A
12
50
B
12
50
C
12
50
D
12
50
E
12
50
F
12
50
G
12
50
Gestionar consentimiento